Multipeel

Moderní hloubkově - regenerační peelingové ošetření s efektem nové kůže. Dlouhodobý efekt a vysoká snášenlivost díky obsahu D-panthenolu. Vhodný jako příprava nebo pro prodloužení efektu po estetických zákrocích. 

Pro koho je ošetření vhodné? - pro všechny klientky, které chtějí intenzivní obnovu a regeneraci pleti, bojují s nedokonalou strukturou pleti, mají jizvičky po akné, pigmentové skvrny, mastnou a porovitou pleť, vrásky, intenzivní hydrataci pleti. 

Při ošetření jsou použity 3 druhy peelingových gelů s obsahem různých AHA a BHA kyselin v různých poměrech (kys. glykolová, jablečná, salicylová a citronová), které působí jak na povrchu tak do hloubky a aktivují přirozenou obnovu pleti. Díky obsahu D-panthenolu , je zajištěna vyšší snášenlivost kyselin na pleti. 

Dále se aplikují aktívní séra (podle druhu pleti) , které díky své nižší molekulární hmotnosti pronikají hluboko do pleti. 

Ošetření je zakončeno aplikací peptidové - vyhlazující liftingové masky. 

Ošetření se provádí v období podzim-zima. Pro výrazný , dlouhodobý efekt je vhodná kůra 4 ošetření opakujících se po cca 14 dnech. 

Proč po 14-ti dnech? - cyklus buňky je 28 dní, při jednom ošetření působí látky do určité hloubky pleti a při dalším ošetření je nutné navázat na tuto vrstvu v pleti a prohloubit působení produktů, pokud by se ošetření provedlo za 21 dní a později, proces obnovy kožních buněk je ukončen a ošetření působí na stejnou povrchovou vrstvu jako při 1. ošetření. 

Není vhodné pro: - klientky s ekzémem, aktivní rosaceou, léčba antibiotiky, těhotenství, Diabetes s aplikací inzulínu, alergie

48 hodin po aplikaci dobíhá účinek ošetření, je nutné se vyvarovat sauně, ošetření pleti jako mezoterapie, aplikace estetických výplní, celou dobu se vyvarovat přímému slunečnímu záření a používat UV ochranu.