Phibrows microblading/vláskování

PHIBROWS - MICROBLADING/VLÁSKOVÁNÍ OBOČÍ 

PHI ACADEMY - celosvětová prestižní akademie zaměřující se na provádění a výuku permanentních ošetření v beauty světě. Každý kdo získá titul PHI s unikátním kódem musel absolvovat několikaměsíční tréning a výuku pod vedením zkušeného mastra. Tím je zaručena nejvyšší kvalita provedeného ošetření a použití kvalitních produktů. 


Pigmenty - k aplikaci používám výhradně pigmenty značky PHI - SUPER formula ( nové, inovované složení),  které je v souladu s novými normami EU - tzn. bez obsahu těžkých kovů, pigmenty jsou velmi kvalitní a v pokožce barevně stálé, postupně se vytratí zářivost pigmentu , poté je možné udělat refresh obočí. Oživení barvy obočí se provádí za cca 1 - 1,5 roku. 


BB kompas
BB kompas

Vyměření a tvar obočí

Microblading (vláskování) obočí je jedna z nejpřirozenějších metod permanentního make-upu. Phibrows metoda se vyznačuje unikátním vyměřením tvaru obočí , které je jedinečné pro každou klientku a je určeno pomocí kompasu , který je navržen podle " zlatého řezu ". Touto manuální technikou se provádí imitace/napodobení chloupků. Obočí se zahustí, ale zároveň vypadá velmi přirozeně. 


Chci se objednat na microblading, na co všechno dát pozor? 

Klientka by měla být zdravá a nebrát žádné léky (kompletní seznam kontraindikací). 

Konzultace předem není nutná, vše si vysvětlíme před aplikací , případně odpovím na všechny Vaše otázky. Před samotnou aplikací provedu náčrt tvaru, který spolu doladíme do Vaší představy. Barva by měla být trošku tmavější nebo stejná jako jsou chloupky v obočí. 80% vyhojeného výsledku závisí na pečlivé péči klientky po aplikaci. Microblading je dvoufázová metoda, tudíž je nutná cca po 4 týdnech korekce obočí.

24 hod předem je nutné se vyvarovat alkoholickým a energetickým nápojům, v den aplikace nepijte kávu a neberte analgetika.                                                                                             Kdy je potřeba konzultace? - pokud máte již nějaké předchozí tetování Jak moc bolí aplikace microbladingu?  

 Aplikace se provádí ve dvou fázích. Při první fázi mohou některé klientky pociťovat nepohodlí - to se dá přirovnat " trhání obočí" , ve druhé fázi se již aplikuje anestetikum aby bylo ošetření komfortnější. Nedoporučuji aplikaci v době menstruace. Citlivost při zákroku je velmi individuální, proto nelze předem říct jaké bude zrovna pro Vás. 


Péče po aplikaci: - všechny potřebné věci ode mě dostanete jako dárek k aplikaci zdarma

1. den je nutné dodržet přesně daný návod na péči, který důkladně probereme po aplikaci

2. - 7. den se bude obočí hojit a měnit barvy, začnou se pomaličku loupat jednotlivé chloupky - v této době je nutné obočí chránit před make-upem, saunou, vodou, zvýšeném pocení aby se stroupky na obočí nerozmočily. Také není dobré solárium nebo sluneční záření - z tohoto důvodu se doporučuje aplikace spíše v zimních měsících. 

8. - 28. den se obočí hojí uvnitř pokožky, probíhá imunitní reakce organismu na aplikovaný pigment se postupně usazuje v kůži, v této době může obočí i zcela "zmizet" , ale postupně se zase objeví. Jak dlouho trvá aplikace microbladingu/vlaskování obočí? - celkový čas je cca 2,5 - 3 hod ( konzultace, nákres formy/tvaru obočí, aplikace 1. fáze, aplikace 2. fáze, dle potřeby shading obočí. 

Jak dlouho vydrží microblading/vláskování obočí? - Trvanlivost pigmentu je u každé klientky individuální, závisí na mnoha faktorech - metabolismus, typ pleti (suchá/mastná), věk, ochrana obočí před slunečním zářením..... 


Potřebujete radu, něco probrat, napište mi.  

Nebo se objednejte na bezplatnou konzultaci :