Phibrows -microblading

PHIBROWS - MICROBLADING 

PHI ACADEMY - celosvětová prestižní akademie zaměřující se na provádění a výuku permanentních ošetření v beauty světě. Každý kdo získá titul PHI s unikátním kódem musel absolvovat několikaměsíční tréning a výuku pod vedením zkušeného mastra. Tím je zaručena nejvyšší kvalita provedeného ošetření a použití kvalitních produktů. 


Na aplikaci používám výhradně pigmenty značky PHI, které jsou v souladu s novými normami EU - tzn. bez obsahu těžkých kovů, pigmenty jsou velmi kvalitní a v pokožce barevně stálé, postupně se vytratí zářivost pigmentu , poté je možné udělat refresh obočí. 


Microblading (vláskování) obočí je jedna z nejpřirozenějších metod permanentního make-upu. Phibrows metoda se vyznačuje unikátním vyměřením tvaru obočí , které je jedinečné pro každou klientku a je určeno pomocí kompasu , který je navržen podle " zlatého řezu ". Touto manuální technikou se provádí imitace chloupků. viz.foto

Je vhodný pro všechny klientky, které chtějí mít upravené a definované obočí , ale chtějí si zachovat přirozený vzhled. Není vhodné pro klientku s příliš mastnou pletí. 

Nové obočí je vždy mnohem výraznější, během hojení se , ale barva i tvar zjemní zhruba o 30%. Hojení trvá cca 4 týdny. Poté se provádí korekce. 

Bolí to? - citlivost při zákroku je u každé klientky individuální, pokud klientka pociťuje nepohodlí, je možná aplikace anestetika dle potřeby. 

Péče po aplikaci: 

- 1. den zákroku - každé 3 hod utřít obočí tamponkem

- 2.-7. - den - suché hojení, při velmi suché pleti možno namazat tenkou vrstvou krému

- 6-tý den se začnou odlupovat drobné šupinky, proces hojení trvá 28 dní

- 14 dní po ošetření se vyhněte sauně, soláriu, make-upu, bazénu a nadměrné vlhkosti. 

- 4 - 6 týden se prování korekce

- opakovaní "refresh" po cca 1,5-2 letech

DÉLKA APLIKACE CCA 3 HOD.