AKČNÍ NABÍDKA LASH LIFT NEBO BROW LAMI ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 690,- POUZE TYTO TERMÍNY: 20.6. - 11,12,13,14,15 hod, a 21.6. 8,9,10,11,12 a 16 hod. 

 Lash Lifting - moderní trvalá na řasy

Nová inovovaná technologie pro lash lifting. Rozdílem oproti běžnému liftingu je výživa přírodních řas již od prvního kroku ošetření. Zkrácená doba působení a celkového ošetření - nejrychlejší systém lash lifting na světě. Výživu ve formě dříve používaného "lash botoxu" nahrazuje aplikace speciální řasenky ELLEEVATE - která podpoří výsledný tvar a zároveň zajistí bohatou výživu řas. Hypoalergenní složky - vhodné i pro klientky s velmi citlivým očním okolím. 

Netestováno na zvířatech, bez parabenů , akrylátů, formaldehydu a lepku. 

Řasy se pomocí speciální silikonové natáčky jakoby vytáhnou směrem nahoru a tím se opticky prodlouží. Nový tvar natáček umožňuje přirozenější vzhled i zatočení řas. Na tuto natáčku se řasy vyskládají jedna vedle druhé v určitém směru. Díky tomu se velmi usnadní nanášení řasenky a výsledný efekt bude mnohem krásnější.  Součástí ošetření je barvení řas. Efekt vydrží 6 - 8 týdnů s ohledem na spoustu dalších faktorů ( růstový cyklus řas, stresové faktory, následná péče o řasy ). 

ELLEEPLEX ReGEN

 - systém výživy na řasy obsahující 23 aktivních látek pronikajících hluboko do struktury řas 

- součástí složení jsou amiinokyseliny, antioxidanty, esenciální mastné kyseliny , rostlinné výtažky z kořenů a kůry ovocných stromů

- řasy jsou krásně vyživené, zvyšuje hydrataci řas, podporuje přirozený růst řas, zabraňuje předčasnému vypadávání řas


JE VHODNÉ PRO KLIENTKY, KTERÉ:

-  nechtějí aplikovat umělé řasy nebo mají alergii

- mají řasy rovné nebo rostoucí směrem dolů

- potřebují zvýraznit a vyživit slabé řasy 

NÁSLEDNÁ PÉČE : 

- 24 hod nesmí řasy přijít do styku s párou a olejovou složkou - ricinový olej, dvoufázový odličovač očí

- odličování micelární vodou prodlouží trvanlivost zatočení řas , vhodné používání Elleevate Lash Lift Mascary 

V těhotenství není garantován 100% výsledek ošetření. 


ELLEEVATE Lash lift Mascara

Řasenka černé barvy s lehkým složením obohacená o biotin, keratin, arginin a další . Tyto složky zajišťují výživu, hydrataci a zvyšují odolnost řas. Vhodná ke každodennímu používání.  Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Poskytuje permanentní výživu řas jako při salonním ošetření. Neobsahuje parabeny . Hypoalergenní složky - vhodné i pro klientky s velmi citlivým očním okolím.  Není vhodné na umělé řasy.  


ELLEEPLEX - výživa na řasy 

složení - bílkoviny, aminokyseliny a složky komplexu vitamínů, jako je keratin, alantoin a panthenol, extrakt ze slunečnicového oleje, antioxidant, který pomáhá chránit řasy, udržet v nich vlhkost,  poskytuje dlouhodobější výsledky s tónováním řas a obočí. 


délka ošetření 60 min