Powder brows - Pudrové obočí


Co je to pudrové obočí - powder brows? 

Metoda permanentního make-upu, která se provádí výhradně strojkovou stínovací metodou. Charakteristický je pro tuto metodu její výraznější vzhled " jako po barvení hennou na obočí" 


Pigmenty , které používám ke stínování jsou zcela bezpečné, schválené podle nových norem EU , s velmi nízkým obsahem těžkých kovů, nehrozí tedy vyhojení pigmentu do nežádoucích odstínů (šedá/modrá)


Vyměření tvaru obočí provádím pomocí kompasu a nitě, které je určeno podle bodů daných na Vašem obličeji. Výsledný tvar a šířka obočí závisí vždy na preferenci klientky. 


Chci se objednat na pudrové obočí, na co si dát pozor?

Klientka by měla být zdravá a nebrát žádné léky - kompletní seznam kontraindikací

Konzultace předem je nutná pouze v případě , že máte nějaké předchozí tetování , velkou jizvu v obočí či znaménko.

24 hod předem je nutné se vyvarovat alkoholickým a energetickým nápojům, v den aplikace nepijte kávu a neberte analgetika.  


Jak moc bolí aplikace pudrového obočí? 

Aplikace stínovací metodou je bezbolestná, klientka cítí pouze "škrabkání" na kůži, v případě citlivěji reagující klientky je možná aplikace anestetika. 

Jak dlouho vydrží pudrové obočí?

Trvanlivost tetování závisí na mnoho faktorech, průměrná délka 1.5- 2 roky. Obočí se postupně vytrácí a ztrácí svoji jasnost. Poté je možné udělat refresh. 


Jak dlouho se obočí hojí? 

 Obočí se hojí v několika různých fázích , které dohromady trvají cca 28 dní - hned po aplikaci je pigment na povrchu kůže jasný a zářivý, postupně jak se začne pokožka hojit a tvořit nad vrstvou pigmentu - novou vrstvu kůže a pigment začne klesat hlouběji do kůže - se barva zesvětlí o cca 30%, pokud klientka pečlivě dodrží péči po zákroku, zůstává v kůži 80% pigmentu. 

Jak dlouho trvá aplikace nového obočka? - cca 2 - 2,5 hod


Potřebujete radu, něco probrat, napište mi.

Nebo se objednejte na bezplatnou konzultaci :

https://www.reservio.cz/b/kosmetika-renata-soudkova/booking?step=2&serviceId=90fdba0b-c7b6-45cf-9ece-e7da23f927ce