Permanentní make-up

Co je to PERMANENTNÍ MAKE-UP (PMU) ?


Každá klientka si přeje být krásná a to za každých okolností a při všech příležitostech. Někdy však i jemná úprava znamená mnoho času stráveného u zrcadla a nemalé částky , které utratíme za pořízení dekorativní kosmetiky. 

 Permanentní make-up je moderní trvalejší metoda zvýraznění přirozeného vzhledu. Neslouží jako přímá náhrada make-upu. Proto se při aplikaci vždy držím Vašeho přirozeného vzhledu a jen lehce upravuji drobné nedostatky.

 Moderní a inovované složení pigmentů zajistí , že aplikovaný PMU postupně vybledne a nezůstane Vám tetování , které přejde do nežádoucích odstínů. Na toto ošetření používám pouze pigmenty určené výhradně na permanentní make-up, které neobsahují těžké kovy( těžké kovy v pigmentech způsobují modro-šedé zabarvení). Usazování pigmentu v kůži a jeho výslednou barvu uvidíme cca po 6 týdnech kdy se kůže zcela zahojí. Poté je prováděna korekce . PMU je dvoufázové ošetření, téměř vždy se počítá s druhým termínem na korekci. 

Pro každý permanentní make up (ať už obočí, rtů, či linek) dostanete péči na doma tištěný letáček s péči po s sebou domů.

Korekce probíhá 6 -10 týdnů od 1. aplikace a není součástí ceny, korekce po 10. týdnu může být cenově navýšena. 

Objednání na jakoukoliv aplikaci PMU je možné až po složení zálohy 500,-